Mr. Symarip & Chancers AKA v Bratislave!

Aj vy ste si hovorili, že tu už dlho nebol žiadny poriadny klubový ska/reggae koncert? Tak my sme pre vás niečo nachystali! Sám veľký Roy Ellis a.k.a. Mr. Symarip príde roztancovať bratislavský klub Re:fresh v sprievode Chancers AKA, nástupcov legendárnej pražskej úderky The Chancers, ktorá vlani po 20 rokoch ohlásila svoj koniec.
To všetko doplnia miestni DJs svojou pestrou selekciou a nebude chýbať ani predaj vinylov na mieste.

MR. SYMARIP
Roy Ellis, rodák z Jamajky, ozajstný rudeboy s neuveriteľným životným príbehom, člen britských The Pyramids/Symarip, spevák, trombonista, zakladateľ žánru skinhead reggae – to je len zlomok toho, čo by sa dalo o tomto naozaj pozoruhodnom pánovi povedať.
Na konte má okrem iného legendárne songy ako Skinhead Girl, Stay With Him, Must Catch a Train či Skinhead Moonstomp z rovnomenného albumu, z ktorého sa predali milióny kusov.
Na Slovensko zavíta táto energická ikona svojho žánru úplne prvýkrát, takže si túto historickú udalosť nenechajte ujsť!
https://www.facebook.com/roy.ellis.56
http://www.symarip.com/

CHANCERS AKA
Legendárnych pražských The Chancers pozná v našich končinách asi každý. Kto ich sleduje pozornejšie, vie, že v septembri minulého roku ohlásili po 20 rokoch svoj koniec a posledný nadupaný koncert odohrali práve s Royom Ellisom, Rhodou Dakar a ďalšími na akcii Rudeboy Paradise #1 na Streleckom ostrove v Prahe. Nejednému vernému fanúšikovi a fanúšičke určite ukvapla slzička, ale skvelou správou je, že títo šikovní chlapci a dievča to ani zďaleka nezavesili na klinec, usilovne skúšali ďalej a vymýšlali nové pesničky. Pracovný názov tohto nového hudobného telesa je zatiaľ Chancers AKA a my sami sme zvedaví, čo nám v septembri predvedú!
https://www.facebook.com/thechancers/

THE UGLY SELECTORS Známa bratislavská úderka v zložení Herry, Frenky a Basha si už za gramofónmi v domovskom meste aj v zahraničí čo-to odkrútila a pozná zopár osvedčených receptov, ako z vyberaných hitov ska, reggae, soulu a panku ukuchtiť poriadny žúr až do rána.
https://www.facebook.com/theuglyselectors/

DANCE CRAZE SOUNDSYSTEM Matador bratislavskej ska scény Joe ´67, ktorého srdcovkou je hlavne klasické britské 2tone ska, sa spojil s milovníkom rocksteady a skinhead reggae Rankin Andym, a spoločne im to pod hlavičkou Dance Craze Soundu parádne funguje.
https://www.facebook.com/dancecrazesoundsystem/

SELECTOR CONQUEROR Ostrieľaný selektor z Komárna žijúci momentálne v Prahe miluje romantické lovesongy, čo vás chytia za srdiečko, ale aj nadupané riddimy, ktoré nenechajú nikoho sedieť. Príďte sa presvedčiť na vlastné uši!
https://www.facebook.com/Selector-Conqueror-853506944745385/

Klub sa otvára o 21:00.
Presný line-up pribudne neskôr.

Lístky:
Počet lístkov bude obmedzený na 150 ks, takže neváhaj!
Prvých 50 lístkov bude v predaji za 12€, zvyšných 100 až do vypredania za 15€.

PREDPREDAJ TU

 

Mr. Symarip and Chancers AKA